ورود ثبت

ورود

0
02166034987
eskandari@em7arch.com

هر تتوری جدید دارای ویژگی هایی است که در راستای پیشرفت بشر برای انسان هاست هر تئوری بگونه ای خواستار بهترین راه حل ممکن برای حل مسائل زندگی انسانهاست . 

حال آنکه چگونه این تئوری را وارد فاز طراحی ، مدلینگ و بعد خلق اثر کنیم نیازمند دریافت اطلاعات کامل و بررسی دقیق تئوری ایجاد شده است مسلما هر تئوری جدیدی تکمیل کننده تئوری قبلی است و یا در تضاد با آن شناخت و تسلط بر تما تئوری های گذشته و آثار هنری ایجاد شده نحوه برخورد هنرمندان و معماران با تئوری جدید ما را در ابتدا امر بشناخت کاملی ار مسایل طراحی بر اساس یک تئوری می رساند هر مکتبی هر اندیشه ای پاسخ به نیازی است و این نیاز در قالب واقعیت به یک سری محدودیت ها و فرصت ها بر خود میکند . 

چقدر دوست دارید در معماری موفق باشید ؟
چقدر تشنه موفقیت در معماری هستید ؟
برای رسیدن به موفقیت در معماری باید بر تمام بینش های معماری ، تفکر و تئوری های هر مکتب معماری مسلط باشید ، وقتی بر خطوط طراحی معماران هر مکتب مسلط شوید خط طراحی خودرا در راستای یک بینش و تفکر پیدا خواهید کرد و وقتی با تمام وجود به آن درک از بینش معماری برسید به خط طراحی خود اطمینان، یقین و ایمان پیدا می کنید، آنوقت جهان هم به تفکر و خط طراحی شما تعظیم خواهد کرد .
اتفاقی که در زندگی معمارانه تمام معماران بزرگ آن را تجربه کرده اند:
مانند فرانک لویدرایت ها و زاها حدید ها 
نورمن فاستر ها و فرانک گهری ها 
پیتر آیزنمن ها و کالاتراواها
کسانی که جهان هستی را با دانش و خط طراحی خود تزئین کرده اند .
برای جهان هستی اصلا مهم نیست دیگران راجع به خط طراحی و تفکر شما چه نظری دارند.
برای جهان هستی مهم این است که شما چقدر به خط طراحی خودتان ایمان دارید .
به اندازه ایمانتان به شما فرصت ، موفقیت ، زمینه و شرایط خلق اثر معماری می بخشد .
پکیج ویدیو آموزشی گام آخر طراح شدن دقیقا شمارا در این مسیر قرار می دهد 
فصل به فصل 
گام به گام
قدم به قدم هر مکتب ، تئوری ها ، خطوط معمار هر مکتب را آنالیز ، بررسی و تحلیل می کنیم و شما را به 
تسلط کامل بر اندیشه ها و حجم های بوجود آمده هر مکتب می رسانیم .

موفقیت در معماری به قلم تحلیل مهندس احسان اسکندری

اسکیس معماری با نگاهی نو

چرا پکیج گام آخر طراح شدن ادعای گرفتن درصدهای بالا را در کنکور اسکیس دارد؟

قبل از پاسخ به این سئوال فقط باید اولا قبول کنیم که درصدهای بالای اسکیس به شیت بندی و پرسپکتیو شما نیست اگر این را قبول کردید تمام مشکلات این بخش از زندگی شما حل می شود اگر چه که همگان میدانیم که شیت بندی ، پرسپکتیو و قوانین ارائه طراح لازم هستند ولی باید بپذیریم که اصلا کافی نیستند .

بعد از آشنایی با سایت ما و تهیه محصولات گام آخر طراح شدن واقعا انتظار داریم که 100 % سوالات و تست های مباحث گفته شده و تکمیل شده در پکیج ویدیو آموزشی گام آخر طراح شدن را پاسخ داده و هیچ مشکلی نداشته باشید

که خلق کردنند نگاه میکنیم ، ریز میشویم جداسازی میکنیم تا نزدیک حجم کلی آنها را ببینیم به یک ســــری جواب میرسیم:

شما کافی است بر یک نرم افزار معماری به طور کامل مسلط باشید تا بتوانید  تقریبا تمام ایده ها را خلق کنید ودر این زمینه تمرین و تکرار دستورات لازم شما را هرروز بر نرم افزار مورد نظرتان مســــــلط تر خواهد کردو این بسیار عالی است چرا که با خیال راحت هر طرحی را مدل میکنید و رندر میگیرید .

ساخت نمایشگاهای جهانی

درنیمه دوم سده نوزدهم که رشد صنعت با پردامنه ترین گسترش خود همراه بود ، نمایشگاهای صنعتی ، بهترین فرصت ها را برای معماران حقیقتأ خلاقانه را فراهم آوردند . تا اواخر آن سده که صنعت به امری عادی تبدیل شده بود و درگیر چیزی نو و شگفت آورتلقی نمی شد ، نمایشگاهها نیروی خلاقانه ی خود را از دست دادند.

طراح شدن:

تسلط بر تمام مکاتب معماری و مبانی نظری این مکاتب –تحلیل و نحوه نگرش معمار مکتب به مبانی نظری مورد علاقه اش

تحلیل موشکافانه اثر خلق شده در مکتب

یاد گیری خط طراحی معماران بزرگ

آخرین بلاگ ها