ورود ثبت

ورود

0
02166034987
eskandari@em7arch.com
lsf

LSF

پروژه ای که با 90 متری قرارداد بسته شد و با 270 متربه پایان رسید .

ابتدای پروژه به درخواست کارفرما مجبور به برداشتن 25 سانتی ضخامت آسفالت و قیرگونی 30 ساله ساختمان شدیم که یک چالش اساسی بود . اکثر آسفالت برها با تیغه 12 سانتی بیشتر از 7 سانت نمی تونستن برش بزن و همین کاررو بی نهایت سخت کرده بود تا اینکه بالاخره اســــفالت بری با تیغه 25 سانتی پیدا کردیم و تمام سطح 87/270 متر متر را به ابعاد 1*1 متر برش داریم و طی سه روز کاری تمامی آسفالت ها را نخاله

و از محل پروژه تخلیه کردیم .

در حیـن انجام کارهای بالا پلان اصلی به تایید کارفرما رسید . جانمایی پنــجره ها بر روی پلان اصـلی دراورده شد و نقـشه سازه تــــهیه و ورق گالوانیزه خریداری شده در کارخـانه تبـدیل به سازه ال.اس.اف گـردید و به محل پــروژه آمد و توســـط تکنسین فنی سازه شروع به پیاده سازی بر طبق نقشه ســازه شد و طـــی سه روز کاری سازه ال.اس.اف آماده نصــب گردید و طی یک روز تمـامی سازه ها در محل نصب شد و روز بعدی اتصالات تقویت و پیچ های مربوط به اتــــصال کف تقویت شد و سازه ال.اس.اف کاملا آماده مراحل بعدی ساخت گردید.

پیمانکار سقف ال.اس.اف قوطی کشی برای نصب ورق و فوم عایق را شروع کرد و طی دو روز کاری این مرحله به پایان رسید و ورق و سه لایه فوم عایق .نما و لمـبه دور به طورکامل اجرا گردید .

ورق فایبر سنت ساده برای دیواره ی بیرونی سازه ال.اس.اف برگزیده و نصب گردید و عایق پشم سنگ برای عایق بندی انتخاب گردید و قبل از نصب ورق کناف 5/1 در جداره داخلی نصب و ورق کناف بعنوان پوشش داخلی بر روی آن نصب گردید .

پنجره های یو پی وی سی در جایگاه خود که از قبل در سازه ال.اس.اف در نظر گرفته شده بود و نصب شد قوطی کشی و لوله گذاری برای برق .وی.پی.اس. شبکه و تلفن در حال اجرا درآمد و در فضای بالا تیغه ها خوابانده شد بطوری که در هر اتاق 3 ردیف 4 تایی در نظر گرفته شد 

مامی سیم کشی ها با کد گذاری های مطمئن در جایگاه نصب تابلو برق وی.پی.اس .شبکه و تلفن کشیده شد وآماده نصب تابلوها ورک شبکه گردید .  

_ برای سیمان کاری نمای بیرونی سازه ال.اس.اف مطابف درخواست کارفرما توری مرغی کشیده شد و آماده سیمان زیر کار گردید .

_ نقاشی رنگ روغن و نصب چهارچوب های چوبی مرحله بعدی سازه بود .

_ چهارچوب های چوبی بر روی پنل گچی سازه ال.اس.اف خط طراحی هر طراحی رو بولد کرده و باعث زیبایی بیش از اندازه می گردد . چهار چوب چوبی بخاطر ظرافت و مقطع خاصی که دارد چشم نواز است و در آخر زمان نصب قرنیزهای هم رنگ و طرح خود بی نهایت محیط داخلی سازه ال.اس.اف را زیبا میکند .

_ نقاشی رنگ روغن در مرحله بتونه کاری مطابق تمامی ضوابط و اجرای بتونه کناف با لیسه کشی های مطمعن زیر کار بسیار عالی ساخت .

_ سقف 60*60 پنل های کناف جز آخرین مراحل اجرایی بود هر چند که سیــــستم سرمایش و گرمایش انتخاب شده این فــــضای ال.اس.اف فن کوئل های سقفی بود که جایگاه نصب فن کوئل ها قبلا بررروی شاسی سقف نصب شده بود .

 

 

_ پنل های 60*60 در حین نصب بود که تغییر در طراحی سقف وقفه 2 روزه انداخت و اون اصرار بر نصب تمامی پنل ها بصورت 60*60 که هیچ گونه برقی در پنل ها مورد قبول نبود .

  

                                               پنل 60*60

باکس کناف سقف دور تا دور به میزان پرتی تقسیم شده پنل 60*60 در دوطرف مقابل هم

 

_ نقاشی این باکس دوررنگ کرم استخوانی و نصب درب ها آخرین     حضور ما در این سازه ال.اس.اف .271 متری بود . 

قاب فولادی سبک در حدود 50 سال است که در کشورهای کاناداو امریکاانجام میشود، اما اخیرا در بازار ایران  به بازار عرضه شده است.در این میان ما سعی داریم یکی از پیش رو ترین شرکتها در این صنعت باشیم مطمئنن این راه پیش رو برای ساختن ساختارهای جدید و ایمن فراهم میکند. ساختمان قاب فلزی سبک ارائه  دهنده کیفیت، بهره وری هزینه و سرعت نصب برای ساختمان های  مسکونی و غیر مسکونی.

سازهLSFبه عنوان یکی از بهترین سازها جایگزین سازهای بتونی و فلزی میباشد.

ساختار این سازه ورق گالوانیزه ای است که ضخامت آن بر حسب نوع کاربری آن متفاوت بوده و از ضخامتmm0/7تاmm2/5متغیر می باشد. همچنین از سازه LSFمیتوان به عنوان یک سازه ترکیبی با سازه فلزی و بتونی استفاده و دیگر کار برد آن در پارتیشن بندی میباشد.کل مراحل ساخت و طراحی تحلیل پایداری و تولید این سازه با استفاده از نرم افزار و ماشین خودکار بوده و عامل مستقیم انسانی در آن نقش مستقیم ندارد

 تکنیک LSF نوآورانه و کارآمد  کمک می کند تا ایران را با خطوط بین المللی ساختمان سازگار کند و یک روش ساخت و ساز مناسب و اغلب ترجیحی در یک صنعت در حال توسعه را ارائه  دهد.

مزایا:

غیر قابل اشتعال بالاترین نسبت قدرت به وزن هر ماده ساختمانی.فولاد گالوانیزه مقاوم در برابر زنگ زدگی و خوردگی است.جنگلها را نابود نمیکند و 100٪ قابل بازیافت است.دیوارهای طراحی شده برای فراتر از استانداردهای کارآمد انرژی دولت.کیفیت محصول با سطوح عمودی، راست و مستقیم.انعطاف پذیری طراحی عالی و کیفیت بالا.سایت ساختمانی تمیز با  .کاهش در نظارت و کارگاه.سوراخ های دسترسی چندگانه در هر به طور قابل توجهی سیم کشی و لوله کشی را ساده تر می کند.تا 40٪ صرفه جویی در زمان ساخت و ساز.از نظر معماری هیچ گونه محدودیتی برای اجرای این سازه در شکل های م جهات گوناگون وجود ندارد

ساختمانهای پیش ساخته lsf

 

از مزایایی سازه پیش ساخته lsf

 

1.کاهش وزن ودرنتیجه کاهش اثر نیروهای وارد شده بر روی ساختمان در زلزله

 

2.قابلیت افزایش بنا در ساختمانهای سنتی به دلیل وزن کم

 

3.قابلیت اجرا در کمترین زمان ممکن با بهترین دقت در اجر

 

4.بازگشت سریع سرمایع صرف شده به دلیل عایق صوتی و حرارتی بالا و ضخامتکم دیوارها

 

5.کاهش هزینه در تعمیر و نگهداری

 

6.افزایش نامعینی سازه و در نتیجه افزایش مقاومت سازه

 

7.حمل و نقل اقتصادی

8.بدونه هیچ گونه محدودید در طراحی ساز

 

9.نصب در کمترین زمان ممکن

 

10.عدم وجود تاخیر در نصب به دلیل شرایط جوی

 

11.متناسب برای تمامی  اب و هوا کل نقاط کشور

 

12.استفاده مفید از کمترین فضا در ساختمان

 

13.ایجاد فضا برای عبور تاسیسات اب و برق از قبل پیش بینی شده

 

14.مقاوت بالا در برابر پوسیدگی  و نفوذ حشرات به داخل به دلیل استفاده از بهترین مصالح به روز دنیا

 

15.عایق کاری داخل دیوارها با استفاده از بهترین عایقهای حرارتی وصوتی

 

16.اجرای دیوارهای داخلی و پیرامونی با قاب بتنی و تیراهن در برجها با این سازه

 

17.بهترین گزینه برای ویلا سازی ، انبوه سازی و افزایش بنا