ورود ثبت

ورود

0
02166034987
eskandari@em7arch.com
دکوراسیون داخلی

دکوراسیون داخلی از درب ورودی تا آخرین نقطه ای که من می توانم در آن بایـستم را شامل می شود .

من در این فضا می نشیم . می خوابم . می نویسم . غذا درست میکنم . می رقــصم . حرف می زنم . برنامه ریزی می کنم و ..... تمام فضاهای دکوراسیون داخلی هر بخــش و هر نقطه از فضا بیان یک مفهوم است و آن حضور است .

حضور در فضای داخلی هر ساختی چه مســکونی – تجاری و چـه اداری بی نهایت مهم و قابل توجه است .

مکانی که من در آن حضور دارم چگونه طراحی و اجرا شده است چه بیانی دارد ؟

به من مخاطب چه احساسی را می بخشد؟ چگونه درک می شود ؟

هر چقدر راجع به اهمییت طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی یک بنا بنویسم کم است .

بهترین جمله که می توانم به زبان بیاورم این اسـت که طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی هر چه قدر زیباتر- سریعتر، مرتب تر باشد

درک خداوند و درک حضور و لیاقت حضور در جهان مادی بیشتر و زیباتر درک می شود .

در جهان لیاقت ها که به لیاقت انتخابی شما نعمت داده می شود ، طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی برای شکل دهی این ارتباط زیبا با خداوند مهم تر می شود .

مهم ترین نقطه برای شروع آیـــنده روشن برای اول خودمان بعد فرزندانم حضور در فضاهای طراحی شده است .

 

اعتماد به نفس یعنی داشـتن لیاقت دریافت نعمت های بیشتر از خداوند و فضای برندینگ من را به اوج کمال و رهایی می رساند .

در جهان لیاقت ها طراحی و اجـرای دکوراسیون داخلی یعنی احساس احترام به خودم و احترام به تمام استفاده کنندگان از فضای طراحی شده و ساخته شده توسط من ........

این احترامی که تمام کارفــرمایان شاخص و تمام مالکان بنام این صنعت اول برای خود و بعد برای استفاده کننـدگان فضا قایل هســتند چرا که به تمامی خود را لایق داشـــتن ساختمان با طراحی دکوراسیون داخلی و استفاده از بهــترین متریال ها ی بیشتر و خداروشکر که تعداد این عزیزان بسیار زیاد است .

_ طراحی دکوراسیون داخلی احساس لیاقت و آرامش و حس امید به رزاقیت خداوند را به اوج خودش می رساند چه بسیار مالکانی را میشناسم که با داشتن و زنده نگه داشـتن این احساس در خود پروژه هایی را خلق کرده اند که اول به خودشان افتخار میکنند و بعد تمامی انسان ها از آنها به نیکی یاد میکنند. انسان هایی که خوب می سازند و دنیا را زیباتر نشان میدهند.

_ در هر خانه ای طراحی دکوراسیون داخلی در شکل دهی پرورش شخصیت اهالی آن خانه و بالا بردن امید به آینده نقش تمام و کمال را بازی می کند به حدی که انـسان ها در فـضای طراحی شده موفق تر هستند ، با نشاط تر ، آرام تر و سالم تر هستند و به خود افتخار میکنند.

این ها کسانی هستند که خالصانه ترین سپاس گزاری را از خدای خود دارند .

_ انسانهای موفق و دارای احساس لیاقت در محیط های تجاری که توسط برندینگ های معماری طراحی شده اند قدم می گذارند ،صحبت میکنند،وقت میگذراند و خرید میکنند چرا که فقط از حضور در چنین فضاهایی طعم لذت بردن از زندگی را احساس میکنند .

انسانهایی را میبینند که آنها نیز مثل خودشان رفتار و دیدگاه دارند .

_ طراحی دکوراســیون داخلی بر اساس تئـوری احـساس لیــاقت یعنی من لایق این هستم که از همه نعمت های دنیای مادی بصورت نامحدود استفاده میکنم .

برندینگ معماری احسان اسکندری و مارال قاجار

_ بهترین پلان ممکن را طراحی و با استفاده از این تئوری به ترکیب بندی عالی در طراحی تمام نقاط حضور انسان پرداخته و با استفاده از بهترین متریال ها و بهترین نیروهای مجری در زمینه دکوراسیون داخلی فضاهای مورد نظر شما را به درک اوج این احساس می رساند .

برندینگ احسان اسکندری و مارال قاجار تمام تلاش خود را بکار می برد تا در تمام فــضاهای شــما طراحی آرامش بخش بهــمراه تمام احساس های مورد نیاز برای شـکوفایی و درک اوج احساس لذت حضور برای شما به ارمغان بیاورد .

ما برای تک تک فضاهای مسـکونی ، اداری یا تجاری شما طراحی های متفاوت و خاص را خلق می کنیم و می دانیم چـگونه در رشد و شکوفایی فضای مورد نظر شما طرح هایی با شکوه و پر احساس را بیافرینم .

_ حـضور در مکان های طراحی شده احتـــرامی است که برای خودمان و خدای خالقمان قائل  هستیم و این نیاز به معماری خــبره دارد که درکی از تمام معماری و ایجاد این احساس داشته باشد و ما در خدمتگذاری به شما کمال آمادگی را داریم .

بهتــرین خانه مسکونی  بهترین محـیط اداری بهترین مــحیط تجاری بهترین سـقف ممکن بهترین مبلــمان بهترین فـــضاها بهترین متریال ها بهترین نــورپردازی وبهتــرین ها حق ماست.